Září 2010

D.Gray-man a lá kráska a zvíře!!!

16. září 2010 v 5:47 | Itami-Chan |  Povídky - D.Grey men

Kráska a zvíře


Později večer se naši hrdinové, tohoto příběhu, sešli u Lizzie doma a Juny se nabídla, že řekne pohádku na dobrou noc. Když si všichni ustlali, Allen si k sobě vzal Juny. Sanny si přisela k Lavimu, Lizzie se posadila vedle Kandy a Juny začala vyprávět.
"Bylo, nebylo, v jedné daleké zemi žil ve třpytivém hradě mladý princ. I když měl všechno, po čem toužil, byl princ rozmazlený a sobecký. Jedné zimní noci k němu do hradu přišla stará žebračka a nabídla mu jedinou růži výměnou za úkryt před krutým mrazem. Princi se ošklivilo, jaká je sešlá, opovrhl jejím darem a stařenu dovnitř nepustil. Ona ho varovala, aby se nedal mýlit vzhledem, protože krása se nachází uvnitř, ale když jí znovu odmítl, ošklivá stařena náhle zmizela a stala se z ní krásna kouzelnice. Princ se pokoušel omluvit, ale už bylo pozdě, protože čarodějka věděla, že v jeho srdci není láska a za trest ho proměnila v ošklivé zvíře a celý hrad a všechny v něm zaklela pod zlým kouzlem. Zvíře se stydělo za svůj vzhled a ukrylo se uvnitř hradu, kde se pro něj jediným oknem do okolního světa stalo kouzelné zrcadlo. Růže, kterou mu žebračka dala, byla kouzelná a měla kvést do jeho jednadvacátých narozenin. Jestli se princ do té doby, než opadne poslední lístek, naučí někoho milovat, bude kletba zrušena. Ale když ne, zůstane navždy zvířetem. Princ během doby propadl zoufalství a ztratil všechny naděje, protože kdo by se naučil milovat zvíře. O několik let později, v jednom domku nedaleko hradu, žila dívka jménem Lizzie. Bylo krásné ráno a Lizzie vyrazila do města se zpěvem. Když dorazila do města vrátila knížku a vypůjčila si jinou. Ve městě žil muž jménem Millenium Earl, který se do Lizzie zamiloval. Ale ona o něho nejevila žádný zájem. Millenium se dostal k Lizzie, sebral jí knihu, hodil jí do bláta a začal jí vyprávět o tom, jak je úžasný. Když v tom najednou uslyšela výbuch v domě svého otce a běžela za ním. Její otec vymyslel nový vynález a jel ho na trh do města předvést. Cestou však zabloudil a dostal se do temného lesa. Jeho kůň Filip se splašil, shodil starého otce na zem a utekl. Chtěli ho zabít vlci, ale on se dostal za brány starého opuštěného hradu…"
"A byl alespoň hezký, ten hrad?" zeptala se Sanny.
Juny zavrtěla hlavou a dodala "Byl to opuštěný starý strašidelný hrad plný pavučin a všelijaké havěti."
Sanny a Lavi se na sebe vyděšeně podívali a dostali husí kůži.
"Stařec vešel dovnitř a zjistil, že tam nikdo není. Na stolku hořel svícen a vedle stály stolní hodiny. Najednou svícen promluvil, starý muž se vyděsil a nevěřil svým očím.
"Teď jsi tomu dal Lavi" řekly stolní hodiny.
"Rád vás tu vítám, já jsem Lavi a tohle je Allen" řekl svícen a ukázal na hodiny, které vypadaly dost naštvaně. Svícen zavedl starce k hořícímu krbu a posadil ho do velkého křesla. Allen protestoval. Stařec zjistil, že všechno v hradě je živé. Naráz do místnosti vtrhlo veliké chlupaté zvíře, které bylo velice naštvané. Mezitím ve vesnici Millenium Earl přichystal svatbu. Millenium požádal Lizzie o ruku…"
"Blee" dodala Lizzie a strčila si prst do pusy.
"Nepřerušuj mě! Kde jsem to skončila. Lizzie Millenia odmítla a on odešel naštvaně pryč. Po chvilce přicválal kůň Filip, ale bez jejího otce. Lizzie se zděsila, kde je její otec, sedla na Filipa a řekla mu, ať jí odveze za otcem. Kůň jí odvezl k bráně strašidelného hradu. Lizzie vešla do hradu. Všechen nábytek jí pozoroval. Došla do místnosti s celami, kde našla svého otce. Za výměnu, že ho zvíře pustí, mu nabídla, že s ním zůstane ona. Strčil jí do jedné z cel. Po hodině za ní přišel a řekl, že jí ukáže její pokoj. Mezitím Millenium v hostinci zuřil a slíbil, že jí získá, ať chce nebo ne. Naráz do hostince přiběhl otec Lizzie a brblal něco o zvířeti a o tom že zajalo Lizzie. Všichni si z něho dělali legraci a vyhodili ho z hostince. Millenium dostal nápad, jak získat dívku. Mezitím se na hradě Lizzie seznamovala s ostatními věcmi, seznámila se s milou konvicí na čaj jménem Sanny…"
"No dovol a ty tam nebudeš?" přerušila ji Sanny.
"Ne, já jsem vypravěč" bránila se Juny.
"Zvíře pozvalo Lizzie na večeři. Mezitím, co Sanny a Lavi učili zvíře dobrému chování, do místnosti přišel Allen a řekl, že Lizzie nepřijde. Zvíře se naštvalo, přiběhlo před její pokoj a začalo na ní křičet. Lizzie znovu odmítla pozvání. Dívka se v noci snažila najít něco k jídlu, až došla do kuchyně. Všechny věci v kuchyni v čele s Lavim, Allenem a Sanny jí připravily hostinu."
"Kdo že je to zvíře?" zeptal se Lavi zvídavě.
"Kanda" řekla jednoduše Juny. Kanda vytáhl katanu a namířil s ní na Juny, která vyskočila z postele a schovala se za Allena, ale mezitím vytáhla pistoli a namířila jí na Kandu.
"Uklidněte se vy dva, vždyť je to tak roztomilý…" řekla Lizzie a usmála se na Kandu.
"Lizzie pochopila, že je hrad začarovaný a chtěla si ho jít prohlédnout. Lavi a Allen jí provedli po hradě, ale Lizzie jim utekla a šla se podívat do západního křídla, kam měla zakázaný vstup. Lizzie vstoupila do zakázaného křídla. Otevřela dveře a uviděla obrovskou děsivou místnost plnou rozházených věcí. Našla tam také krásnou svítící růži. Když se z ničeho nic objevilo zvíře a zuřivě po ní vyjelo. Lizzie utíkala z hradu, na koni ve sněhové vánici. Najednou po ní vyskočili vlci. Její kůň se splašeně hnal lesem a shodil Lizzie na zem. V tom se objevilo zvíře a zachránilo jí před vlky, ale vlci ho zranili a on vyčerpáním omdlel…"
"Kando, upřímně řečeno, Juny z tebe dělá bačkoru" řekl Lavi a zasmál se. Kanda se na oba zle podíval, ale už radši nic neřekl.
"Když dorazili do hradu, Lizzie ošetřila zvířeti rány. Mezitím ve městě Millenium vymyslel, jak získat Lizzie za ženu. Setkal se s vedoucím místního blázince a domluvil se s ním, ať zavře jejího otce do blázince. Pokud bude souhlasit se sňatkem, otce propustí. Ještě ten večer se otec vydal hledat svou dceru. Lizzie si na hradě začala zvykat a zvíře si začalo uvědomovat, že k ní něco cítí. Zvíře chtělo Lizzie překvapit a tak jí ukázalo velkou knihovnu, která byla na hradě. Mezi nimi se začalo vytvářet přátelství. Věci je sledovali a doufaly, že se do sebe zamilují a chtěly uklidit celý hrad. Také si přály, aby se staly znovu lidmi a při uklízení si zpívaly. Lizzie četla zvířeti Romeo a Julii. Poté chtěla, aby jí tu knihu přečetl sám, jenže on číst neuměl, a tak se dívka rozhodla, že ho naučí číst. Díky Lizzie celý hrad ožil. Zvíře pozvalo Lizzie k večeři a pak spolu začali tancovat, při zpěvu konvice Sanny. Zvíře pochopilo že Lizzie je na hradě šťastná, ale chybí jí její otec. Tak jí nabídlo, ať se podívá do kouzelného zrcadla, kde uviděla, že je její otec vyčerpaný a nemocný uprostřed temného lesa. Dívka se vyděsila a chtěla jet za otcem. Zvířeti bylo Lizzie líto a tak jí pustil…"
"Ty blbe, proč jsi jí nechal jít? To chceš být už navždy zvířetem?" řekl Lavi a zlostně praštil do polštáře, který měla Juny pod hlavou.
"Ach, jak romantické… Jo a Lavi ten polštář zaplatíš!" křikla Juny a zlostně na něj ukázala prstem.
"To je tak nudný, ať tam někoho zabijí" řekl kanda znuděně.
"Ale vždyť je to tak krásný příběh" řekla Lizzie a usmála se.
"Když se nábytek dozvěděl, že zvíře Lizzie pustilo, byl velice zklamaný. Zvíře, které zůstalo na hradě samo, začalo zuřit. Dívka našla svého otce a odvezla ho domů, kde na něho čekal ředitel psychiatrické léčebny, a všichni lidi z města říkali, že je to blázen. Ale Lizzie otce bránila a říkala, že zvíře opravdu existuje. Nikdo jí nevěřil a Millenium jí nabídl, že jestli si ho vezme, otce propustí. Ale Lizzie odmítla a všem ukázala zvíře v kouzelném zrcadle, které jí zvíře dalo. Všichni se zděsili a rozhodli se, zvíře zabít. Millenium zavřel Lizzie a jejího otce do sklepa a vydal se s měšťany na zvíře. Věci zjistily, že útočí na hrad a rozhodli se ho bránit. Sanny varovala zvíře, že utočí na hrad, ale bylo to marné. Zvířeti už bylo všechno jedno. Nábytek začal s lidmi bojovat a Millenium šel hledat zvíře. Mezitím se Lizzie a její otec dostali ze sklepa a jeli na hrad. Nábytek vítězil a lidé utíkali z hradu pryč, ale Millenium zvíře našel a postřelil ho. Zvíře nechtělo bojovat, ale když uvidělo Lizzie, která dojela do hradu, začalo proti němu bojovat. Zvíře s Milleniem bojovalo o Lizzie. Když už si všichni mysleli, že je s Milleniem konec, zabodl zvířeti nůž do zad a při té příležitosti spadl z hradu, jelikož bojovali na střeše. Lizzie běžela k zvířeti se slzami v očích. Zvíře zemřelo Lizzie v náručí. Na růži upadl poslední lístek a v tu chvíli se zvíře začalo proměňovat v krásného prince jménem Kanda. Oba byli šťastný, políbili se a celí hrad, a všichni v něm, se proměnil zpátky. Kanda uspořádal ples, kde se všichni sešli. Kanda a Lizzie spolu žili šťastně až do smrti. Konec."
"To bylo tak krásný, děkuji ti Juny" řekla Lizzie a skočila Kandovi, který nevypadal zrovna nadšeně, okolo krku.
"Nemáš zač, Lizzie" řekla Juny a uvelebila se ke spánku.
"A kdo tam všechno hrál?" zeptala se Sanny.
"No dobře:
Zvíře - Kanda
Kráska - Lizzie
Gaston - Millenium Earl
Konvice - Sanny
Svícen - Lavi
Stolní hodiny - Allen
A teď už dobrou noc, jsem, z toho vypravovaní, unavená"

(Doufám že se líbilo):)Oznamuju že jsem zase tady!

16. září 2010 v 5:44 | Itami-Chan |  Moje keci
Všem blogum blogařkam a blogařům omlouvám že jsem tady takovou dobu nebyla! těžce jsem pracovala na povídkách a na škole x) s omluvou přichází i povídka =) tak douvám že se těšíte :)