Březen 2009

Dělám designy pro vás!!!

7. března 2009 v 22:44 | Hatake-Terka
Takže designy které jsem už udělala tajdete v menu v Grafice tak máte odkazi doufám že se bue líbit.

Zábavní park

7. března 2009 v 18:53 | Hatake-Terka
"Zábavní park"

Jednoho krásného dne vládla v Konoze nuda.


Naruto neměl co dělat.Sakura taky ne.A Sasuke už vůbec ne.


Jednou přišel Naruto na nápad že by mohly jít do zábavního parku který se pořádá v Písečné. Kakashi souhlasil s podmínkou že to bude platit Naruto.


Naruto souhlasil i kdyby měl políbit bábi Tsunade její zadek. Kakashi se na Naruta díval jak vyoraná myš protož bábi Tsunade stála za nim.


Sasuke a Sakura radši pomalu couvali s Kakashim do bezpečí.


Naruto se divil kam jdou a pomalu se otočil a uviděl bábi Tsunade.


Naruto schytal pár přes hubu. Když vyráželi do Písečné po cestě uviděli celou organizaci Akatsuki. Tak si dali závod kdo tam bude dřív. Po cestě potkali Ještě Orochimara a Kabuta.Když konečně dorazili k Písečné Naruto uviděl Temari převlíknutou v růžovém obleku s králíčkem.Když dorazili k pokladně Naruto zaplatil za tým 7 vstup a šli dál. Sasuke uviděl obrovskou horskou dráhu a řekl de pujdeme všichni na ní. Když všichni dorazili sedli si do vagonků po 5.


1.vagonek: Naruto,Itachi,Kabuto,Tobi,Zetsu


2.vagonek:Sasuke,Pein,Orochimaru,Hidan,


3.vagonek:Kakashi,Konan,Kakuzo,Kisame, Deidara,


Sasori radši zustal na pevné zemi a díval se na ostatní protože měl strach z výšek.Když se vozíčky začali pohybovat všichni byly napjatý jaký to bude.


Po půl hodině všichni vylezli z vozíčku a běželi na záchody jediný Naruto ne.


Když si všichni ulevili šli dál a potkali Kankrua převlíknutého za koblihu. Narut dostal záchvat smíchu a Kankurovi to bylo už jedno.
Když šli dál uviděli Strašidelný hrad. Naruto nabídl že se tam půjde a všichni souhlasili. Když Naruto zaplatil za všechny a sedali zase do vozíčků.Pro Naruta ne byla už žádná dvojce s kterým by si sedl do zadu tak si sedl sám šťastný že se konečně pobaví .


Ve strašidelným hradě byli asi tak hodinu a všichni se mohly ulechtat smíchy jen Naruto se střešně bál když na něj něco vybaflo. Když skončily a vylezli všichni byli smíchy bez sebe jediný Naruto se pořád bál.Když byla už noc všichni už šli po svém a tým 7 šel na Rámen.Když šli naruto si potřeboval nutně odskočit ale nikde nebyli toalety tak šel za strom.najednou uslyšel nějaké křupání větviček a řikal si že to je jen veverka když najednou na naruta někdo šáhl naruto ještě nebyl připraven močit a tak se leknutím vypustil do kalhot.Když se otočil uviděl dvě postavi se strašivím výrazem ve tváři a okamžitě běžel pryč když jedna z postav vytáhla baterku a rozsvítila najednou šlo vidět že to byl Yamato s Gaarou. Který než si to uvědomili našli je Sasuke se Sakurou. A od té doby se Naruto nikdy nenudí a nikdy nechodí do zábavního parku. Hlavně ne s Gaarou a Yamatem.

"Hej!!! To není vtipné!!!"

"Potkáme se v nebi" 1.díl

7. března 2009 v 14:28 | Hatake-Terka
"Potkáme se v nebi."


1.díl


Vampire Knight 1 cz titulky

7. března 2009 v 13:01 | Hatake-Terka


Pro moje Esbéčka

7. března 2009 v 12:33 | Hatake-Terka

Wolf´s Rain 2 CZ titulky

7. března 2009 v 10:30 | Hatake-Terka


Obnova blogu!!!

7. března 2009 v 9:13 | Hatake-Terka |  Moje keci
TAKŽE JE TU SUPER NOVINKA TENTO BLOG SEBUDE OBNOVOVAT!!! POBĚŽÍ DÁL!!!